- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK FJV 35/80
CNC вертикална машинни център MAZAK FJV 35/80
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihočeský kraj |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 6229 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 2230 mm |
| Ширина на работната маса | 1200 mm |
| Брой инструменти в списанието | 40 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 10000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 2000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 800 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 585 mm |
| Височина Machine | 3550 mm |
| Дължина Machine | 6280 mm |
| Широчина машина | 3274 mm |
| Тегло на машината | 14.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |
















































