- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK V550
CNC вертикална машинни център MAZAK V550
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1740 mm |
| Ширина на работната маса | 550 mm |
| Брой инструменти в списанието | 30 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 3500 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1550 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 560 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 550 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 400 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 24 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 15 mm/s |
| Тегло на машината | 9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MAZATRON M 32 | |











































