- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK VARIAXIS 500-5X
CNC вертикална машинни център MAZAK VARIAXIS 500-5X
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Fermat CZ
Barbora Teplárková |
| адрес | Tuřanka 104 |
| Град | Brno |
| Пощенски код | 62700 |
| Страна | Czech Republic |
| Телефон | +420 778547838 |
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри MAZAK › |
| Производител | MAZAK › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 251585 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 400 mm |
| Ширина на работната маса | 400 mm |
| Брой инструменти в списанието | 60 бр |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 460 mm |
| Височина Machine | 2900 mm |
| Дължина Machine | 2805 mm |
| Широчина машина | 2880 mm |
| Тегло на машината | 11.7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |












































