- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK VQC-20/50 A
CNC вертикална машинни център MAZAK VQC-20/50 A
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1986 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1239.5 mm |
| Ширина на работната маса | 548.6 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 7.5 kW |
| Брой инструменти в списанието | 24 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 3150 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1000.8 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 508 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 457.2 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| MAZAK MAZATROL M-2 | |
| Ротари работна маса | |
| Liquid система за охлаждане | |











































