- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MAZAK VTC 20 B
CNC вертикална машинни център MAZAK VTC 20 B
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 1996 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 100519 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1460 mm |
| Ширина на работната маса | 510 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 500 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 11 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 40 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 7000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1120 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 510 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Mazak Mazatrol MPlus | |












































