- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MIKRON
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MIKRON HSM600U PR
CNC вертикална машинни център MIKRON HSM600U PR
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Индия |
| област | Delhi |
| Година на производство | 2012 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 120 kg |
| Брой на CNC контролирани оси | 5 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 42000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 800 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 600 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 60000 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 60000 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 60000 mm/s |
| Тегло на машината | 10 t |
Оборудване | |
|---|---|
| HEIDENHAIN i TNC 530 | |
| CNC маса за накланяне - синхронни ос | |
| CNC маса за накланяне - индексирани ос | |

















































