- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MIKRON
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MIKRON UCP 800 DURO
CNC вертикална машинни център MIKRON UCP 800 DURO
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 600 mm |
| Ширина на работната маса | 600 mm |
| Брой на синхронни оси | 5 бр |
| Брой инструменти в списанието | 30 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 20000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 800 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 650 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Височина Machine | 2950 mm |
| Дължина Machine | 2300 mm |
| Широчина машина | 900 mm |
| Тегло на машината | 9.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Heidenhain iTNC 530 | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |













































