- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MIKRON
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MIKRON VCP 600 WZW
CNC вертикална машинни център MIKRON VCP 600 WZW
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 850 mm |
| Ширина на работната маса | 530 mm |
| Брой инструменти в списанието | 36 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 42000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 600 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 450 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 450 mm |
| Обща консумация на мощност | 40 kW |
| Височина Machine | 2800 mm |
| Дължина Machine | 2800 mm |
| Широчина машина | 2300 mm |
| Тегло на машината | 6.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MIKRON TNC 430 M/HS | |
| Liquid система за охлаждане | |














































