- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MODIG
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MODIG 5000
CNC вертикална машинни център MODIG 5000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Hessen |
| Година на производство | 1985 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 800 mm |
| Ширина на работната маса | 350 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 3.4 kW |
| Брой инструменти в списанието | 16 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 40 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 3000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 500 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 350 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 400 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 66.7 mm/s |
| Височина Machine | 2000 mm |
| Дължина Machine | 2500 mm |
| Широчина машина | 2200 mm |
| Тегло на машината | 2.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 155 | |











































