- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MORI SEIKI
- ›
- CNC вертикални обработващи центри MORI SEIKI DURA VERTICAL 5080
CNC вертикална машинни център MORI SEIKI DURA VERTICAL 5080
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри MORI SEIKI › |
| Производител | MORI SEIKI › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Michigan |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 12371 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1295 mm |
| Ширина на работната маса | 584 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 998 kg |
| Мощност на шпиндела диск | 15 kW |
| Брой инструменти в списанието | 30 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 10000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 800 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 531 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 511 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 616.7 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Y-ос | 616.7 mm/s |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 333.3 mm/s |
| Тегло на машината | 6.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MORI SEIKI MSC 504 | |
| Ротари работна маса | |
| Liquid система за охлаждане | |

















































