- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри Priminer
- ›
- CNC вертикални обработващи центри Priminer MiniCenter
CNC вертикална машинни център Priminer MiniCenter
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри Priminer › |
| Производител | Priminer › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2021 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 7769 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Минимална скорост на подаване в X-ос | 500 mm/s |
| Минимална скорост на подаване в Y-ос | 300 mm/s |
| Минимална скорост на подаване в Z-ос | 400 mm/s |
| Тегло на машината | 1.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |











































