- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри Tongtai
- ›
- CNC вертикални обработващи центри Tongtai TMV-510
CNC вертикална машинни център Tongtai TMV-510
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 6977 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 600 mm |
| Ширина на работната маса | 360 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 200 kg |
| Брой инструменти в списанието | 20 бр |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 510 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 360 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 250 mm |
| Височина Machine | 2280 mm |
| Дължина Machine | 2295 mm |
| Широчина машина | 1400 mm |
| Тегло на машината | 2 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Fanuc Series Oi MC | |











































