- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри TOS MAS
- ›
- CNC вертикални обработващи центри TOS MAS MC 100 V
CNC вертикална машинни център TOS MAS MC 100 V
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | A1669869 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Мощност на шпиндела диск | 11 kW |
| Брой инструменти в списанието | 40 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 8000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 1016 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 610 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 508 mm |
| Височина Machine | 2600 mm |
| Дължина Machine | 4000 mm |
| Широчина машина | 3700 mm |
| Тегло на машината | 6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 415 | |









































