- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри Wagner
- ›
- CNC вертикални обработващи центри Wagner WMC 500 SL - 40000
CNC вертикална машинни център Wagner WMC 500 SL - 40000
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | След пълен ремонт |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 650 mm |
| Ширина на работната маса | 550 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 4.5 kW |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Брой на синхронни оси | 3 бр |
| Брой инструменти в списанието | 16 бр |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 1 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 40000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 550 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 404 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 355 mm |
| Обща консумация на мощност | 7 kW |
| Тегло на машината | 3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Siemens 828 D mit Shopmill PPU 281 Ether Bahnsteuerung | |
| Ethernet (LAN) | |
| Electronic колело за ръчна работа | |
| Лесно настройване на вертикалната скорост на шпиндела | |
| CNC вертикална глава - индексирани ос | |
| CNC вертикална глава - синхронни ос | |
| Куил фуражи | |
| Централно смазване | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Осветление | |
| Техническа документация | |
| CE Декларация | |

















































