- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри
- ›
- CNC вертикални обработващи центри YDPM
- ›
- CNC вертикални обработващи центри YDPM MV 1060
CNC вертикална машинни център YDPM MV 1060
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2008 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 6398 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 1180 mm |
| Ширина на работната маса | 560 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 1000 kg |
| Брой инструменти в списанието | 24 бр |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 12000 1/min |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1060 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 620 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 620 mm/s |
| Дължина Machine | 4450 mm |
| Широчина машина | 3320 mm |
| Тегло на машината | 7 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |

























































