- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове BULLARD
- ›
- CNC вертикални куполата стругове BULLARD DYN-AU-TAPE
CNC вертикална револверна глава на струг BULLARD DYN-AU-TAPE
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Florida |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 3149.6 mm |
| Максимален диаметър на завой | 3556 mm |
| Максимална височина на детайла | 1651 mm |
| Максимална маса обороти | 66 1/min |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 15 T | |
| Chip транспортер | |









































