- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове BULLARD
- ›
- CNC вертикални куполата стругове BULLARD MODEL 56
CNC вертикална револверна глава на струг BULLARD MODEL 56
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 1989 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 1422.4 mm |
| Максимална височина на детайла | 1219.2 mm |
| Максимална дължина на вертикалната ход на напречната греда | 1187.5 mm |
| Максимална дължина на пътуванията на превоза над напречната греда | 1187.5 mm |
| Брой инструменти кули | 5 бр |
| Дължина на струга | 4572 mm |
| Ширина на струг | 3556 mm |
| Височина на струг | 3657.6 mm |
| Тегло на струг | 30.4 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 11-TT | |
| Chip транспортер | |
| Turret главата | |
| Liquid система за охлаждане | |












































