- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове DOOSAN
- ›
- CNC вертикални куполата стругове DOOSAN PUMA VT 1100
CNC вертикална револверна глава на струг DOOSAN PUMA VT 1100
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Florida |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 812.8 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1270 mm |
| Максимална височина на детайла | 1000 mm |
| Минимална маса обороти | 5 1/min |
| Максимална маса обороти | 850 1/min |
| Максимална мощност на фрезоване вретено | 56 kW |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC Oi-TB | |
| Връзка RS | |
| Chip транспортер | |









































