- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове O M
- ›
- CNC вертикални куполата стругове O M TMS 2 – 25/40 N
CNC вертикална револверна глава на струг O M TMS 2 – 25/40 N
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Georgia |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 10081 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 2499.4 mm |
| Максимален диаметър на завой | 4000.5 mm |
| Максимална височина на детайла | 2199.6 mm |
| Максимална маса обороти | 120 1/min |
| Максимално натоварване маса | 18143.7 kg |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 15 T | |

















































