- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове
- ›
- CNC вертикални куполата стругове YOU-JI
- ›
- CNC вертикални куполата стругове YOU-JI 2500 ATC C-III
CNC вертикална револверна глава на струг YOU-JI 2500 ATC C-III
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | New York |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | 60588 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър на масата | 2499.4 mm |
| Максимален диаметър на завой | 2799.1 mm |
| Максимална височина на детайла | 2349.5 mm |
| Минимална маса обороти | 2 1/min |
| Максимална маса обороти | 150 1/min |
| Максимално натоварване маса | 14968.5 kg |
| Дължина на струга | 5029.2 mm |
| Ширина на струг | 7543.8 mm |
| Височина на струг | 6146.8 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 18i-TB | |
| Chip транспортер | |
| C-ос синхронен | |
















































