- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC вертикални стругове
- ›
- CNC вертикални стругове HANKOOK
- ›
- CNC вертикални стругове HANKOOK VTC 140 E
CNC вертикална струг HANKOOK VTC 140 E
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| адрес | Transito 21 |
| Град | Babberich |
| Пощенски код | 6909 DA |
| област | Gelderland |
| Страна | Холандия |
| Телефон | +31 316247123 |
| Категория | CNC стругове и стругове центрове HANKOOK › |
| Производител | HANKOOK › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2014 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1400 mm |
| Максимален диаметър на завой | 1600 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 45 kW |
| Брой инструменти кули | 24 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |















































