- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC вертикални стругове
- ›
- CNC вертикални стругове Yu-shine Summit
- ›
- CNC вертикални стругове Yu-shine Summit VL600HR+P
CNC вертикална струг Yu-shine Summit VL600HR+P
| Категория | CNC стругове и стругове центрове Yu-shine Summit › |
| Производител | Yu-shine Summit › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 600 mm |
| Максимален диаметър на завой | 650 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 340 mm |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 500 m/min |
| Дължина на струга | 3100 mm |
| Ширина на струг | 1510 mm |
| Височина на струг | 3030 mm |
| Тегло на струг | 5500 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Fanuc 18i-TB | |
























































