- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини портал
- ›
- CNC фрезови машини портал DAHLIH
- ›
- CNC фрезови машини портал DAHLIH DCM 2213
CNC портална машина за смилане DAHLIH DCM 2213
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2012 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 2500 mm |
| Ширина на работната маса | 1300 mm |
| Максимално натоварване маса (равномерно разпределени) | 4000 kg |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 2200 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1300 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 760 mm |
| Обща консумация на мощност | 40 kW |
Оборудване | |
|---|---|
| Fanuc 0IMD | |















































