- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини портал
- ›
- CNC фрезови машини портал GM ROVERA
- ›
- CNC фрезови машини портал GM ROVERA F 3 PML 8
CNC портална машина за смилане GM ROVERA F 3 PML 8
| Категория | CNC фрезови машини и обработващи центри GM ROVERA › |
| Производител | GM ROVERA › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Milano |
| Година на производство | 2002 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 10700 mm |
| Ширина на работната маса | 2480 mm |
| Мощност на шпиндела диск | 60 kW |
| Минимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 10 1/min |
| Максимална скорост на въртене на шпиндела на вертикалната | 4000 1/min |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 8000 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 1200 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 3300 mm |
| Тегло на машината | 85 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FIDIA C 20 | |











































