- UniMachines
- ›
- CNC фрезови машини и обработващи центри
- ›
- CNC фрезови машини портал
- ›
- CNC фрезови машини портал WISSNER
- ›
- CNC фрезови машини портал WISSNER WiTEC 42 Economic
CNC портална машина за смилане WISSNER WiTEC 42 Economic
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Hessen |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 15570 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Дължина на работната маса | 4200 mm |
| Ширина на работната маса | 2150 mm |
| Дължина Travel X-ос (механично подаване) | 4050 mm |
| Дължина Travel Y-ос (механично подаване) | 2050 mm |
| Дължина Travel Z-ос (механично подаване) | 250 mm |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Височина Machine | 2600 mm |
| Дължина Machine | 6700 mm |
| Широчина машина | 3120 mm |
| Тегло на машината | 4.9 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MDSI 6.0 auf XP Rechne MDSI 6.0 auf XP Rech | |
| Техническа документация | |























































