- UniMachines
- ›
- Натиснете спирачките
- ›
- CNC серво спирачки преса
- ›
- CNC серво спирачки преса FINN POWER
- ›
- CNC серво спирачки преса FINN POWER E-BRAKE 65-2550 HS TS 3
CNC серво натиснете спирачката FINN POWER E-BRAKE 65-2550 HS TS 3
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална сила (пресоване) | 65 t |
| Максимална дължина на огъване | 2550 mm |
| Брой на компютърно контролирани оси | 6 бр |
| Максимална дължина на плъзгача ход | 290 mm |
| Максимална скорост на огъване | 10 mm/s |
| Височина Machine | 2885 mm |
| Дължина Machine | 3500 mm |
| Широчина машина | 2120 mm |
| Тегло на машината | 0.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SAFAN TS1 | |
| Контрол на CNC | |
| Контрол Foot | |
| Wila затягане система | |
| Светлинни завеси | |

























































