- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове с лице
- ›
- CNC стругове с лице COLOMBO
- ›
- CNC стругове с лице COLOMBO TCM 1500
CNC струг с лице COLOMBO TCM 1500
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| област | Milano |
| Година на производство | 1987 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър над леглото (макс) | 2500 mm |
| Диаметър на отвора за оста | 100 mm |
| Максимална мощност на шпиндела | 30 kW |
| Минимална скорост на шпиндела | 0.7 1/min |
| Максимална скорост на шпиндела | 140 1/min |
| Тегло на заготовката между центровете (макс) | 2500 kg |
Оборудване | |
|---|---|
| FAGOR 8055 T | |










































