- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове AFM ANDRYCHÓW
- ›
- CNC стругове AFM ANDRYCHÓW MARYNA TUG 56 MN
CNC струг AFM ANDRYCHÓW MARYNA TUG 56 MN
| Категория | CNC стругове и стругове центрове AFM ANDRYCHÓW › |
| Производител | AFM ANDRYCHÓW › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2006 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 560 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 300 mm |
| Диаметър на отвора за оста | 70 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 5 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 3000 1/min |
| Максимална дължина на пътуванията на задно седло перото | 180 mm |
| Обща консумация на мощност | 9 kW |
| Дължина на струга | 3500 mm |
| Ширина на струг | 1590 mm |
| Височина на струг | 1566 mm |
| Тегло на струг | 2.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Sinumerik 810D | |
| Quick пост инструмент промяна | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Техническа документация | |















































