- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове ANGELINI AVM
- ›
- CNC стругове ANGELINI AVM DG 13
CNC струг ANGELINI AVM DG 13
| Категория | CNC стругове и стругове центрове ANGELINI AVM › |
| Производител | ANGELINI AVM › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Италия |
| Година на производство | 1991 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Диаметър над леглото (макс) | 800 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 15 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 20 m/min |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 18.5 kW |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 3000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 8 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC OT/C | |
| Chip транспортер | |
| Turret главата | |












































