- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове BIGLIA
- ›
- CNC стругове BIGLIA B 510 M
CNC струг BIGLIA B 510 M
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Швейцария |
| област | Basel-Stadt |
| Година на производство | 1997 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 500 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 320 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 210 mm |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 500 m/min |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 17 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 68 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 4000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Брой задвижвани инструменти в купола | 6 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| Fanuc 18T -B | |
| Bar фидер | |
| Quick пост инструмент промяна | |
| Техническа документация | |














































