- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове CHEVALIER
- ›
- CNC стругове CHEVALIER FCL 1840 F
CNC струг CHEVALIER FCL 1840 F
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Sachsen |
| Година на производство | 1998 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | A18891 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 460 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 230 mm |
| Брой на вретена | 1 бр |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 7.5 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 58 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 2000 1/min |
| Брой на CNC контролирани оси | 2 бр |
| Дължина на струга | 2170 mm |
| Тегло на струг | 2270 t |
Оборудване | |
|---|---|
| CNC технологични цикли | |
| Electronic колело за ръчна работа | |
| Линейни енкодери в Z-ос | |
| Линейни енкодери в X-ос | |
| Quick пост инструмент промяна | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Техническа документация | |















































