- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове DOOSAN
- ›
- CNC стругове DOOSAN LYNX 220 A
CNC струг DOOSAN LYNX 220 A
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2010 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 330 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 510 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 175 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 15 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 45 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| Chip транспортер | |









































