- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове DOOSAN
- ›
- CNC стругове DOOSAN PUMA GT 3100
CNC струг DOOSAN PUMA GT 3100
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2020 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 8530 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 830 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 720 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 590 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 260 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 2800 1/min |
| Тегло на струг | 5.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Siemens Sinumerik 828 D | |















































