- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове DOOSAN
- ›
- CNC стругове DOOSAN TT 1800
CNC струг DOOSAN TT 1800
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| адрес | Transito 21 |
| Град | Babberich |
| Пощенски код | 6909 DA |
| област | Gelderland |
| Страна | Холандия |
| Телефон | +31 316247123 |
| Категория | CNC стругове и стругове центрове DOOSAN › |
| Производител | DOOSAN › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2011 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 720 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 230 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 720 mm |
| Брой на вретена | 2 бр |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 22 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 76 mm |
| Общ брой инструменти в купола | 24 бр |
| Дължина на струга | 4500 mm |
| Ширина на струг | 2700 mm |
| Височина на струг | 2900 mm |
| Тегло на струг | 7.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Ордината | |














































