- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове EMCO
- ›
- CNC стругове EMCO TURN 340
CNC струг EMCO TURN 340
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 1992 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 2797 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 300 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 340 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 158 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 300 mm |
| Диаметър на отвора за оста | 350 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 6000 1/min |
| Обща консумация на мощност | 15 kW |
| Дължина на струга | 2500 mm |
| Ширина на струг | 2000 mm |
| Височина на струг | 1800 mm |
| Тегло на струг | 2200 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |


















































