- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове Gildemeister
- ›
- CNC стругове Gildemeister CTX-210
CNC струг Gildemeister CTX-210
| Категория | CNC стругове и стругове центрове Gildemeister › |
| Производител | Gildemeister › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 365 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 380 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 290 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 160 mm |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |









































