- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове Gildemeister
- ›
- CNC стругове Gildemeister CTX 620 linear V1
CNC струг Gildemeister CTX 620 linear V1
| Категория | CNC стругове и стругове центрове Gildemeister › |
| Производител | Gildemeister › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Nordrhein-Westfalen |
| Година на производство | 2009 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 1022-2238 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1080 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 800 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 500 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 382.5 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 60 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 45 m/min |
| Брой на вретена | 1 бр |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 40 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 136 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 20 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 2500 1/min |
| Брой инструменти кули | 1 бр |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Диаметър седло паче перо | 120 mm |
| Максимална дължина на пътуванията на задно седло перото | 150 mm |
| Брой на CNC контролирани оси | 2 бр |
| Тегло на струг | 9.8 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS 840 D powerline | |
| CNC технологични цикли | |
| Chip транспортер | |
| Turret главата | |
| Автоматична скорост на подаване на задно седло паче перо | |
| Хидравличен патронник | |
| Liquid система за охлаждане | |
| Техническа документация | |



















































