- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове Gildemeister
- ›
- CNC стругове Gildemeister MF Twin 65
CNC струг Gildemeister MF TWIN 65
| Категория | CNC стругове и стругове центрове Gildemeister › |
| Производител | Gildemeister › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Украйна |
| област | Київська область |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 500 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 190 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 25 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 5000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Брой на CNC контролирани оси | 3 бр |
| Дължина на струга | 7200 mm |
| Ширина на струг | 4600 mm |
| Височина на струг | 2000 mm |
| Тегло на струг | 6.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |











































