- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове Gildemeister
- ›
- CNC стругове Gildemeister TWIN 65
CNC струг Gildemeister TWIN 65
| Категория | CNC стругове и стругове центрове Gildemeister › |
| Производител | Gildemeister › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Полша |
| област | Dolnośląskie |
| Година на производство | 2003 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
Технически параметри | |
|---|---|
| Брой на вретена | 2 бр |
| Обща консумация на мощност | 75 kW |
| Дължина на струга | 5000 mm |
| Ширина на струг | 2950 mm |
| Височина на струг | 3150 mm |
| Тегло на струг | 10 t |
Оборудване | |
|---|---|
| SINUMERIK 840D | |
| Bar фидер | |
| Chip транспортер | |
| Техническа документация | |


















































