- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове HARRISON
- ›
- CNC стругове HARRISON ALPHA 1550 XS
CNC струг HARRISON ALPHA 1550 XS
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Великобритания |
| област | Kent |
| Година на производство | 2007 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 2000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 554 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 370 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 11 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 104 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 1 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 2000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 8 бр |
| Диаметър седло паче перо | 95 mm |
| Максимална дължина на пътуванията на задно седло перото | 145 mm |
| Тегло на струг | 3.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 21 iTB | |
| Turret главата | |
| Liquid система за охлаждане | |















































