- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове HWACHEON
- ›
- CNC стругове HWACHEON CUTEX 160
CNC струг HWACHEON CUTEX 160
| Нетна цена | Питам› |
| Име на фирма |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| адрес | Transito 21 |
| Град | Babberich |
| Пощенски код | 6909 DA |
| област | Gelderland |
| Страна | Холандия |
| Телефон | +31 316247123 |
| Категория | CNC стругове и стругове центрове HWACHEON › |
| Производител | HWACHEON › |
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Gelderland |
| Година на производство | 2005 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 335 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 550 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 170 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 7.5 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 56 mm |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| CNC технологични цикли | |
| Chip транспортер | |
















































