- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове HWACHEON
- ›
- CNC стругове HWACHEON HI-TECH 700 MC
CNC струг HWACHEON HI-TECH 700 MC
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Baden-Württemberg |
| Година на производство | 2012 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 2000 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 760 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 37 kW |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 2000 1/min |
| Брой инструменти кули | 1 бр |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC Oi-TD | |
| Chip транспортер | |









































