- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове HYUNDAI WIA
- ›
- CNC стругове HYUNDAI WIA L 400 C
CNC струг HYUNDAI WIA L 400 C
| Категория | CNC стругове и стругове центрове HYUNDAI WIA › |
| Производител | HYUNDAI WIA › |
АРХИВИРАНИ обява
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Канада |
| област | Alberta |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1204 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 779.8 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 325.1 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 20.4 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 62.5 m/min |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 26 kW |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 2000 1/min |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 32i-A | |












































