- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове MAIER
- ›
- CNC стругове MAIER ML PROLINE 26 D
CNC струг MAIER ML PROLINE 26 D
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Украйна |
| област | Київська область |
| Година на производство | 1999 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 32 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 32 m/min |
| Диаметър на отвора за оста | 26 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 8000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 5 бр |
| Брой задвижвани инструменти в купола | 4 бр |
| Брой на CNC контролирани оси | 9 бр |
| Дължина на струга | 6000 mm |
| Ширина на струг | 2000 mm |
| Височина на струг | 1500 mm |
| Тегло на струг | 5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC 300 ER | |
| Liquid система за охлаждане | |











































