- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове MAS
- ›
- CNC стругове MAS SPU 20
CNC струг MAS SPU 20
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| Година на производство | 2000 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 700 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 600 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 380 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 5000 1/min |
| Дължина на струга | 3590 mm |
| Ширина на струг | 2160 mm |
| Височина на струг | 2050 mm |
| Тегло на струг | 5.5 t |
Оборудване | |
|---|---|
| няма данни | |
























































