- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове MAZAK
- ›
- CNC стругове MAZAK INTEGREX 300-3 ST
CNC струг MAZAK INTEGREX 300-3 ST
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Illinois |
| Година на производство | 2004 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1524 mm |
| Диаметър над напречната шейна (макс) | 850.9 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 629.9 mm |
| Максимална скорост на подаване в X-ос | 38 m/min |
| Максимална скорост на подаване в Z-ос | 38 m/min |
| Брой на вретена | 2 бр |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 22.4 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 87.9 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 4000 1/min |
| Дължина на струга | 5105.4 mm |
| Ширина на струг | 2331.7 mm |
| Височина на струг | 2799.1 mm |
| Тегло на струг | 13.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MAZATROL FUSION 640 MT PRO | |
| Ethernet (LAN) | |
| Връзка RS | |
| Chip транспортер | |
| C-ос синхронен | |
| Ордината | |
| Liquid система за охлаждане | |
















































