- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове MAZAK
- ›
- CNC стругове MAZAK MULTIPLEX 620
CNC струг MAZAK MULTIPLEX 620
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Холандия |
| област | Noord-Brabant |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Инвентарен номер | draai588 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 1180 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 390 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 210 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 15 kW |
| Диаметър на отвора за оста | 61 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 35 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 3600 1/min |
| Дължина на струга | 3620 mm |
| Ширина на струг | 1795 mm |
| Височина на струг | 1910 mm |
| Тегло на струг | 8.1 t |
Оборудване | |
|---|---|
| MAZAK MAZATROL T 32-6 | |









































