- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове MAZAK
- ›
- CNC стругове MAZAK Super Quick Turn 250
CNC струг MAZAK Super Quick Turn 250
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Czech Republic |
| област | Jihomoravský kraj |
| Година на производство | 2001 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Добър |
| Товарене | Купувачът организира товаренето за своя сметка |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Купувачът организира превоз за своя сметка |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 4685 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 575 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 300 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 180 mm |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 4000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 16 бр |
| Дължина на струга | 3320 mm |
| Ширина на струг | 1930 mm |
| Височина на струг | 2060 mm |
| Тегло на струг | 5.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Mazatrol 640 T Fusion | |
| Хидравличен патронник | |
| Техническа документация | |
















































