- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове MONFORTS
- ›
- CNC стругове MONFORTS RNC 4
CNC струг MONFORTS RNC 4
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Германия |
| област | Hessen |
| Година на производство | 1990 |
| Гаранция | Без гаранция |
| Техническо състояние | Много добре |
| Товарене | Продавачът организира товаренето - включени в цената на машината |
| Плащане | Преди получаването |
| Транспорт | Продавачът организира транспортирането на допълнителна такса |
| Статус | Тестът може да се извърши |
| Инвентарен номер | 15516 |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 600 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 420 mm |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 28 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 4000 1/min |
| Брой инструменти кули | 12 бр |
| Обща консумация на мощност | 18.5 kW |
| Дължина на струга | 3800 mm |
| Ширина на струг | 2500 mm |
| Височина на струг | 1950 mm |
| Тегло на струг | 7.3 t |
Оборудване | |
|---|---|
| Monforts Monforts Control Sys | |
| Chip транспортер | |




















































