- UniMachines
- ›
- CNC стругове и стругове центрове
- ›
- CNC стругове
- ›
- CNC стругове MORI SEIKI
- ›
- CNC стругове MORI SEIKI SL 3 H
CNC струг MORI SEIKI SL 3 H
Общи данни | |
|---|---|
| Място | Сащ |
| област | Wisconsin |
| Година на производство | 1984 |
| Гаранция | Без гаранция |
Технически параметри | |
|---|---|
| Максимална дължина на повратна (Z-ос) | 609.6 mm |
| Диаметър над леглото (макс) | 569 mm |
| Максимална дължина на пътуване в X-ос | 160 mm |
| Максимална мощност на главния шпиндел | 14.9 kW |
| Минимална скорост на въртене на главния шпиндел | 40 1/min |
| Максимална скорост на въртене на главния шпиндел | 4000 1/min |
| Общ брой инструменти в купола | 12 бр |
| Дължина на струга | 3683 mm |
| Ширина на струг | 2540 mm |
| Тегло на струг | 3.6 t |
Оборудване | |
|---|---|
| FANUC O-T | |
| Chip транспортер | |























































